U bent hier:

Inspiratiebijeenkomst Ondernemen met impact | Den Haag

Op dinsdag 22 september organiseren MKB Den Haag en ImpactCity een inspirerende avond over maatschappelijk en duurzaam ondernemen.
Impact maken klinkt groot, maar zit vaak al in de keuzes die je dagelijks maakt. Van lokaal inkopen en minder verspillen tot een inclusieve werkvloer of kansen bieden aan mensen die lastig aan werk komen. Vaak doe je het al, zonder het zo te noemen.

Laat je inspireren door Haagse ondernemers
Tijdens deze avond delen ondernemers hoe zij impact maken in de praktijk, welke keuzes zij maken en wat dit hen oplevert.

The Young Digitals biedt jongeren die vastlopen een kans als digitaal marketeer. Brute Bonen maakt eerlijke koffie 'uit het bos' én is een social enterprise. En Yespers gaat voedselverspilling tegen door reststromen van groenten en fruit volledig te benutten; van pit tot schil.

Yespers schuift ook aan bij het panelgesprek, samen met Brute Bonen, Rabo Foundation en ImpactCity. Onder leiding van dagvoorzitter Fatima Bouddokar bespreken zij hoe je als ondernemer concrete stappen kunt zetten richting meer maatschappelijke en duurzame impact.
Daarnaast is er een informatiestand van de Gemeente Den Haag over duurzaamheidssubsidies. Een mooie gelegenheid om te ontdekken welke mogelijkheden er zijn om jouw plannen verder te brengen

Wat kun je verwachten?

  • Inspirerende verhalen van Haagse impactondernemers.
  • Concrete handvatten om een volgende stap te zetten; groot of klein.
  • Ontmoetingen met andere Haagse ondernemers tijdens de informele borrel.
  • The Impact wall: deel jouw eigen impact-voornemen.

Praktische informatie

Dinsdag 22 september 2026 - Het Nutshuis (Bankhal), Riviervismarkt 5, Den Haag

17.30 - Inloop
18.10 - Opening met The Young Digitals
18.25 - Panelgesprek met Brute Bonen, Yespers, Rabo Foundation en ImpactCity onder leiding van dagvoorzitter Fatima Bouddokar
18.45 - Informele netwerkborrel & 'the impact wall' 
20.30 - Einde

Benieuwd welke impact jij al maakt en waar nog kansen liggen?
Meld je aan en laat je inspireren.

Heb jij je al eerder aangemeld?
Dan hoef je niets meer te doen en ben je van harte welkom op 22 september!

We zien je graag!
MKB Den Haag & ImpactCity